У Китаї стартувала загальнонаціональна кампанія з вирішення таких ключових проблем, як булінг у кампусах та надмірна кількість домашніх завдань у сфері базової освіти.
Згідно з циркуляром, оприлюдненим Міністерством освіти КНР у вівторок, кампанія триватиме до кінця цього року і буде спрямована насамперед на регулювання та усунення проблем, пов'язаних з порушенням безпеки, безладдям у повсякденному управлінні та неналежною поведінкою вчителів.
У циркулярі також наводиться докладний список із 12 порушень у сфері базової освіти. У тому числі порушення запланованих десятихвилинних змін у учнів, зневага та толерантність до булінгу, а також організація навчальними закладами різних іспитів для відбору учнів.